15 травня ми відкриваємо басейн у лісі з підігрівом. До 1 червня він приймає дорослих і маленьких гостей, а потім повертається в режим adults only.
У вартість відпочинку входить шезлонг, рушник і небажання повертатися до міста.
Для гостей готелю та будинків відвідування басейну безкоштовне.
Для всіх охочих:
Для малечі:
Зайняти своє місце під сонцем можна тут. Побачимося на шезлонгах!
Дякуємо!
Ваш запит відправлено!
Гарного дня! Бережіть себе та Україну!
Упс! Помилка відправлення!
Нажаль, ми не змогли відправити Ваш запит з технічних причин - CRM не відповідає на запит(((
Зателефонуйте, будь ласка: +38 (067) 11 000 67